Ruszyły prace nad drugim sezonem The Umbrella Academy

W kwietniu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że dobrze przyjęty przez widzów serial „The Umbrella Academy”, który debiutował w lutym tego roku, doczeka się drugiego sezonu. Dzisiaj oficjalnie wystartowały prace nad nowymi odcinkami. Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Producent wykonawczy Gerard Way potwierdził właśnie na swoim Instagramie, że wystartowały prace nad nowymi odcinkami, a aktorzy rozpoczęli pierwszy etap realizacji, czyli analizowanie scenariusza wraz z ekipą serialu.

Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków, a zdjęcia będą kręcone na planie w Toronto. Showrunnerem i producentem wykonawczym nowej serii będzie Steve Blackman pracujący przy serialach „Fargo” i „Altered Carbon”. 

W głównych rolach powrócą: Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. W nowych odcinkach mają pojawić się również nowi aktorzy, ale na razie nie ogłoszono jeszcze ich nazwisk. Nie wiemy też, kiedy zadebiutuje drugi sezon, ale możemy spodziewać się jego premiery w 2020 roku.

źródło: zdj. Netflix