Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki już na DVD!

Od dzisiaj na DVD znajdziecie nowy pełnometrażowy film z udziałem najsłynniejszego psiego detektywa wszech czasów i samego Batmana pod tytułem Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki. Poznajcie szczegóły.

O filmie

Kiedy supertajni agenci: Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma dowiadują się, że ich odwieczni wrogowie zdecydowali się zawrzeć pakt i wspólnie terroryzować miasto, łączą siły z Batmanem – najlepszym detektywem na świecie. Niezwykłe przymierze spowoduje, że na drodze ekipy, wyposażonej w zapas Scooby-chrupek, obok znanych im czarnych charakterów, takich jak Spooky Space Kook, Gentleman Ghost, Górnik czy Ghost Clown staną najwięksi nieprzyjaciele Batmana: Joker, Kobieta-Kot, Człowiek-Pingwin, Poison Ivy oraz Harley Quinn. Na szczęście nie zabraknie także sprzymierzeńców Batmana, takich jak Człowiek-Zagadka, Aquaman, Plastic Man czy Marsjanin Łowca. Nawet wytrwani znawcy superbohaterów nie zgadną, kto kryje się w przebraniu największego złoczyńcy, dopóki „wścibskie dzieciaki” z Brygady Detektywów nie ściągną z jego twarzy maski.

_pressroom_materialy_0_ScoobyDooiBatman_OdwazniakiIStraszaki_DVD_3D_NET_7321909348318.jpg

W oryginalnej wersji dubbingowej Mrocznemu Rycerzowi głosu udziela Diedrich Bader (znany z produkcji „Batman: Odważni i bezwzględni”), a partnerują mu: Frank Welker jako Scooby-Doo i Fred,  Grey Griffin jako Daphne, Matthew Lillard jako Kudłaty, Kate Micucci jako Velma. Gościnnie w roli Jokera pojawia się Jeff Bennett. W polskiej wersji dubbingowej fani usłyszą m.in. Ryszarda Olesińskiego jako Scooby-Doo, Jacka Bończyka w roli Kudłatego, Agatę Gawrońską-Bauman jako Velmę oraz Jacka Kopczyńskiego jako Freda.

 Materiały dodatkowe w postaci krótkometrażowych filmów

  • Nowe dreszczowce Scooby-Doo
  • Tajemniczy wynalazek

źródło: Galapagos