Searching - przegląd ofert soundtracku CD

28 września 2018 roku do sprzedaży w polskich sklepach internetowych trafił soundtrack z filmu "Searching" (w naszych kinach także od 28 września). Płyta została wydana przez Sony Music Poland. Poniżej szczegóły wydania CD.

Sony Classical zaprasza do wysłuchania albumu "Searching" (Original Motion Picture Soundtrack).
Tytułowe “poszukiwanie” to czynność, na której skupia się samotny ojciec, gdy pewnego dnia jego nastoletnia córka przestaje odpowiadać na SMS-y i telefony. Na szczęście zostawiła w domu laptop. Ojciec włamuje się więc na jej konto mailowe i profil na Facebooku, by wszelkimi dostępnymi sposobami dowiedzieć się jak najwięcej o dziewczynie. Searching to napis, który pojawia się przed naszymi oczami raz po raz, gdy mężczyzna dociera do kolejnych tajemnic. Kiedy zawodzi oficjalne dochodzenie prowadzone przez policję, informacje uzyskane za pomocą kamer przemysłowych i filmików youtube’owych – choć często mylące – okażą się naprawdę przydatne. Nagrodzony na Sundance debiut Aneesha Chaganty’ego to mrożący krew w żyłach kryminał z nurtu private investigation, socjologiczna refleksja nad relacjami człowiek – technologia w dobie #metoo, a jednocześnie film przełomowy pod względem formalnym. Akcja toczy się na ekranach urządzeń – komórki, komputera, telewizorów – i za pośrednictwem nieodłącznych dziś technologii, które gruntownie zmieniły naszą percepcję świata.

Autorem muzyki do filmu jest Torin Borrowdale, amerykański kompozytor, absolwent University of Southern California. Współpracował przy następujących produkcjach: "The Midnight Man" (2016), "Grady" (2018), "The Fare" (2018).

Tracklista:

1. New User
2. 4 Hours of Peaceful and Relaxing Instrumental Music
3. Missed Calls (3)
4. Private Accounts
5. No Reception
6. San Jose Missing Persons
7. Detective Rosemary Vick
8. Searching
9. Saved Casts
10. Barbosa Chillin
11. #FindMargot
12. Fins
13. Viewer Discretion Advised
14. Kim_Home_Videos
15. Search by Image
16. MemorialOne
17. FWD: Confession
18. Breaking News
19. Epilogue
20. Searching End Titles

Gdzie kupić soundtrack „Searching"?

Źródło: zdj. Screen Gems / Sony Pictures / materiały prasowe Sony Music Poland