Serialowy Cyborg do Doom Patrol wybrany

Serial Doom Patrol oparty na komiksach pod tym samym tytułem tworzony jest z myślą o emisji na streamingowej platformie DC Universe. Dziś otrzymaliśmy kolejną informację castingową związaną z tą produkcją.

Do serialowej wersji postaci Victora Sone o pseudonimie Cyborg wybrano aktora Joivana Wade'a. Produkcja Doom Patrol ma być fabularnie powiązana z innym z seriali ze wspomnianej już platformy DC, a mianowicie Titans. Twórcami Doom Patrol są: Jeremy Carver - showrunner i główny producent, oraz Greg Berlanti, Geoff Johns i Sarah Schecter jako producenci wykonawczy.

Fabuła serialu opowie o grupie postaci z supermocami, którze nie wyglądają ani nie zachowują się, jak typowi superbohaterowie, ale walczą o ochronę świata, który nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Doom Patrol to tylko jedna z wielu produkcji, prócz wymienionych już Titans, których premierę zobaczymy na platformie streamingowej DC Universe. Inne tytuły to: 3. sezon Young Justice: Outsiders, animowany serial o Harley Quinn, a także aktorskie serial o Swamp Thingu. Platforma ma zadebiutować pod koniec sierpnia.

źródło: Comicbook.com / zdj. BBC