Shazam kontra Doktor Sivana na nowych zdjęciach z komiksowej produkcji DC

Nowa porcja zdjęć z filmu Shazam trafiła do sieci na kilka dni przed długo wyczekiwanym zwiastunem. Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak w roli tytułowego bohatera prezentuje się Zachary Levi oraz przyjrzeć się innymi bohaterom produkcji, w tym głównemu złoczyńcy, którego zagrał Mark Strong. Zobaczcie sami.

Po tym, jak Aquaman przekroczył barierę miliarda dolarów wpływów z kin, wszyscy fani komiksowych adaptacji DC zaczynają powoli skupiać się na filmie Shazam, który wejdzie do kin już w kwietniu. Nowa produkcja DC najpewniej nie osiągnie tak gigantycznego sukcesu, jak Jason Momoa i jego Aquaman, ale Warner Bros. na pewno ma powody, aby sądzić, że jego najnowszy film podtrzyma dobrą passę komiksowych adaptacji studia. W ramach promocji Shazama już 19 stycznia ma zadebiutować jego drugi zwiastun, a dzisiaj w sieci zadebiutowały nowe zdjęcia z magazynu Total Film, na których możemy przyjrzeć się głównym bohaterom filmu.

Shazam12.jpg

Shazam14.jpg

Shazam13.jpg

Shazam16.jpg

Shazam18.jpg

Shazam15.jpg

Shazam19.jpg

Shazam17.jpg

Shazam1.jpg

Shazam trafi do kin 5 kwietnia 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest David F. Sandberg znany między innymi z pracy nad Annabelle: Narodziny zła oraz Kiedy gasną światła. W rolę tytułowego bohatera wcielą się Zachary Levi (Shazam) oraz Asher Angel (Billy Batson).

źródło: Comicbookmovie.com / Gamesradar.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics