„Skywalker. Odrodzenie” – oto nowi Szturmowcy. Co zdradza ich wygląd?

W grudniu ubiegłego roku pojawiły się pierwsze informacje sugerujące, że w filmie „Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy nowy oddział Szturmowców. Dzisiaj z okazji zbliżającego się Comic-Conu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia pokazujące, jak będą prezentowali się czerwoni członkowie armii stojącej po Ciemnej Stronie Mocy. Poznaliśmy również oficjalną nazwę oddziału, która zdradza nieco na temat ich potencjalnego przywódcy. Poznajcie szczegóły.

W grudniu 2018 roku pojawiła się plotka, według której w najnowszym epizodzie do świata „Star Wars” miała zostać wprowadzona kolejna formacja Szturmowców. Mówiło się wówczas, że członkowie nowego oddziału będą ubrani w czerwone zbroje z czarnymi elementami. Dzisiaj informacje te zostały już oficjalnie potwierdzone przez zdjęcia pierwszych gadżetów promujących film „Skywalker. Odrodzenie”. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że nowy oddział będzie nazywany „Sith Trooper”, co sugeruje, że jego członkowie będą wykorzystywani do obrony Sithów. Z pierwszego zwiastuna wiemy już, że w filmie powróci w jakiejś formie Imperator Palpatine, który był oczywiście jednym z najpotężniejszych Sithów. Być może więc nowi Szturmowcy będą działali w jego osobistej straży lub straży kogoś, kto będzie pracował dla Imperatora. Tym bardziej że sugeruje to także kolor ich zbroi. Przypomnijmy, że czerwone kostiumy nosili wcześniej również członkowie Imperialnej Gwardii.

sith-trooper-black-series-box-sdcc-2019.jpg

sith-trooper-hot-toys-sdcc-2019-708x1024.jpg

sith-trooper-black-series-sdcc-2019.jpg

sith-trooper-hot-toys-sdcc-2019-c-1024x717.jpg

sith-trooper-comic-con-2019-funko.jpg

sith-trooper-rubies-full-sdcc-2019-413x1024.jpg

Premierę ostatniego epizodu z nowej trylogii zaplanowano na 20 grudnia 2019 roku. Reżyseruje J.J. Abrams. W rolach głównych wystąpią: Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo i Billie Lourd, a także Naomi Ackie i Richard E. Grant oraz weterani serii Mark Hamill, Anthony Daniels i Billy Dee Williams.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Lucasfilm