„Ślicznotki” z Jennifer Lopez już zarabiają. Świetny wynik z czwartku

Od kilku tygodni film „Hustlers” z Jennifer Lopez w roli głównej postrzegany jest jako murowany hit kasowy. Ostatnie dobre recenzje krytyków tylko umocniły przekonanie analityków na temat sukcesu filmu, a dzisiejsze wyniki z dnia otwarcia nie pozostawiają już złudzeń. Jennifer Lopez zmierza po najlepsze otwarcie w karierze.

Podczas wieczornych pokazów przedpremierowych film od studia STX zebrał 2,5 milionami dolarów. Oznacza to, że film „Ślicznotki” osiągnął lepszy wynik niż takie produkcje jak: „Girls Trip” (1,7 mln w czwartek i 31,2 mln w weekend) „Złe mamuśki” (2 mln w czwartek i 23,8 mln w weekend) i hit studia Paramount pod tytułem „Rocketman” (2,3 mln dolarów w czwartek i 25,7 mln w weekend).

Wynik ten sprawia, że cały czas weekendowe prognozy dla „Ślicznotek” kształtują się na poziomie 25-30 mln dolarów. Jeśli film zarobi więcej niż 23,1 mln dolarów, będzie to rekordowe otwarcie w aktorskiej karierze Jennifer Lopez, które obecnie należy do komedii romantycznej „Sposób na teściową” z 2005 roku. Gdyby „Ślicznotki” zdołają przebić podczas weekendu 23,8 mln dolarów, będzie to rekordowe otwarcie dla studia STX — dotychczasowy rekordzista to wspominany wyżej film „Złe mamuśki”.

Obok Jennifer Lopez w filmie wystąpili jeszcze: Cardi B, Constance Wu, Keke Palmer, Lil Reinhart i Julia Stiles. Za reżyserię filmu odpowiada Lorene Scafaria. W USA film zadebiutuje 13 września, a w Polsce jego premiery możemy spodziewać się 11 października.

źródło: Deadline.com / zdj. STX Entertainment