„Świat w ogniu” na Blu-ray. Kiedy premiera w Polsce?

W grudniu nakładem dystrybutora Monolith do sprzedaży trafią polskie wydania DVD i Blu-ray z filmem „Świat w ogniu”, kolejną odsłoną serii, w której Gerard Butler wciela się w agenta Secret Service stającego do walki z terrorystami.

Premierę wydań DVD i Blu-ray z filmem „Świat w ogniu” zapowiedziano na 4 grudnia 2019 roku. Na Blu-ray film doczeka się standardowego wydania w plastikowym opakowaniu, a na DVD trafi w digi-booku. Dokładna specyfikacja płyty nie została ujawniona, ale na podstawie poprzednich wydań Blu-ray możemy założyć, że Monolith zapewni nam zarówno oryginalną ścieżkę dźwiękową, jak i polskiego lektora w formacie DTS-HD Master Audio 5.1. Nie powinno zabraknąć także polskich napisów.

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny atak.

„Świat w ogniu” Blu-ray – opakowanie plastikowe

źródło: Monolith / zdj. Lionsgate