Tamte dni, tamte noce - przegląd ofert i specyfikacja

11 lipca do sklepów trafiły wydania Blu-ray z filmem Tamte dni, tamte noce, który na tegorocznych Oscarach został nagrodzony za najlepszy scenariusz adaptowany oraz otrzymał trzy inne nominacje. Prezentujemy Wam przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Imperial CinePix, który przygotował dla nas dwa wydania z filmem. Na Blu-ray doczekaliśmy się standardowego wydania w plastikowym opakowaniu. Na DVD film został wydany już 6 czerwca w formie bookletu.

Na płycie Blu-ray znajdziemy oryginalny dźwięk w formacie DTS-HD-MA 5.1. W przypadku polskiej wersji językowej na płytach obecne są napisy oraz lektor w formacie Dolby Digital 5.1.

O filmie

Włoskie lato 1983 roku. Elio (Chalamet), dojrzały, jak na swój wiek, siedemnastolatek, spędza wakacje w rodzinnej willi. Czas beztrosko upływa mu na przepisywaniu i graniu utworów muzyki klasycznej, czytaniu lub flirtowaniu ze swoją przyjaciółką Marzią (Esther Garrel). Pewnego dnia, jak co roku, w willi pojawia się stażysta Oliver (Hammer), czarujący, amerykański doktorant, mający pomagać ojcu Elio, wybitnemu profesorowi. Pośród skąpanych w słońcu, zachwycających krajobrazów, Elio i Oliver odkrywają uderzające do głowy piękno budzącego się pożądania, które na zawsze odmieni ich życie.

Tamte dni, tamte noce Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Tamte dni, tamte noce DVD - booklet

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Migawki z Włoch - reportaż o realizacji  filmu
  • Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg i Luca Guadagnino opowiadają o pracy nad filmem
  • Timothée Chalamet & Michael Stuhlbarg - komentarze aktorów
  • Sufjan Stevens „Mystery of Love” - teledysk

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Imperial CinePix

Data wydania

11.07.2018

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

132

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 1.85:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD MA 5.1 angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 lektor i napisy

źródło: Imperial CinePix / zdj. Sony Pictures