Terror: Dzień Hańby - znamy polską datę premiery serialu

Prace nad nowymi odcinkami serialu „Terror” trwają jeszcze w kanadyjskim Vancouver, ale polski oddział stacji AMC ogłosił już, kiedy możemy spodziewać się polskiej premiery pierwszego odcinka drugiej serii. Poznajcie szczegóły.

AMC ogłosiło właśnie, że polska premiera serialu „Terror: Dzień Hańby”, który jest aktualnie kręcony w Vancouver, odbędzie się 15 sierpnia o 22:00 na kanale AMC Polska. Polska premiera odbędzie się zatem na trzy dni po premierze w USA, gdzie serial zadebiutuje już 12 sierpnia bieżącego roku.

Akcja nowych odcinków będzie rozgrywała się podczas II wojny światowej i opowie o niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

W serialu występują Derek Mio jako Chester Nakayama, Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera, Cristina Rodlo („Miss Bala”) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera, Shingo Usami („Niezłomny”) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera, Naoko Mori („Everest”) jako Asako Nakayama, matka Chestera, Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama, a także znany aktor, producent George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

źródło: AMC