„The Boys” – Karl Urban dołącza do zakrwawionej obsady na zdjęciach z drugiego sezonu

Kilka dni temu do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z zakrwawioną obsadą drugiego sezonu serialu „The Boys”. Zabrakło na nim wówczas Karla Urbana wcielającego się w Billy'ego Rzeźnika. Aktor postanowił nadrobić to niedopatrzenie i wrzucił do sieci dwa równie krwawe zdjęcia z planu przedstawiające jego bohatera.

Data premiery drugiej serii nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale to, że doczekamy się nowych odcinków, ogłoszono już w lipcu na tegorocznym Comic-Conie. W ostatnich dniach aktorzy oraz ekipa zdjęciowa weszła już na plan drugiego sezonu, co pozwala nam zakładać, że nowe odcinki superbohaterskiej produkcji od platformy Prime Video powinny zadebiutować w drugiej połowie przyszłego roku.

urbanboy1.jpg

urbanboy2.jpg

Przypomnijmy, że fabuła serialu osadzona jest w świecie, w którym większość superbohaterów to często zuchwali, egoistyczni celebryci, którzy czynią więcej szkód niż dobra. Głównymi bohaterami „The Boys” są członkowie tytułowego specjalnego zespołu, który powstałby trzymać w ryzach wspomnianych herosów.

źródło: Cosmicbook.news / zdj. Amazon Prime Video