„The Fugitive” – Kiefer Sutherland w serialowej wersji filmu „Ścigany”

Wśród seriali, które już niedługo pojawią się w ofercie nowej platformy streamingowej pod nazwą Quibi, znajduje się produkcja „The Fugitive”. Będzie ona uwspółcześnioną wersją filmu „Ścigany” z 1993 roku z Harrisonem Fordem w roli głównej. Zobaczcie pierwszą zapowiedź serialu.

The Fugitive” ma być jedną z aż 50 nowych produkcji serialowych, które widzowie otrzymają już w dniu premiery platformy Quibi, czyli 6 kwietnia. Wspomniana platforma ma oferować, krótkie formy rozrywki, długość odcinków jej poszczególnych produkcji ma nie przekraczać 10 minut.

Do zagrania głównych bohaterów zatrudnieni zostali Kiefer Sutherland i Boyd Holbrook. Pierwszy z nich wcielił się w zbiega, którego w filmie zagrał Harrison Ford, a drugi zagrał detektywa Claya Bryce'a zajmującego się tropieniem bohatera. W filmie z 1993 roku postać tę zagrał Tommy Lee Jones.

Do stworzenia nowej serialowej wersji filmu „Ścigany” z 1993 roku został zatrudniony Nick Santora, odpowiadający za takie seriale jak „Skazany na śmierć”, „Skorpion” i „Prawo i bezprawie

Bohaterem serialu jest Mike Russo, mężczyzna niesłusznie oskarżony o podłożenie bomby w metrze w Los Angeles. W czasach mediów społecznościowych Mike staje się szybko publicznym wrogiem numer jeden i będzie musiał udowodnić swoją niewinność oraz znaleźć prawdziwego sprawcę, zanim wpadnie w ręce podążających jego tropem policjantów, a jego walka o niewinność odbije się na jego córce i żonie.

źródło: Quibi