The Mandalorian - nowe zdjęcie z planu pokazuje nowego kosmicznego bohatera

Od kilkunastu dni trwają prace na planie pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen pod tytułem The Mandalorian. Widzieliśmy już pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające jednego z głównych bohaterów, a dzisiaj pojawiły się zdjęcia przedstawiające tajemniczego kosmitę. Zobaczcie sami.

Więcej zdjęć z planu możecie zobaczyć na: makingstarwars.net.

Za kamerą odcinków staną: Dave Filoni ( Star Wars: The Clone Wars), Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Bryce Dallas Howard (Solematy) i Taika Waititi (Thor: Ragnarok).

Po opowieściach z Jango Fettem i jego synem w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawia się inny wojownik. The Mandalorian jest osadzony po upadku Imperium i przed ujawnieniem się Najwyższego Porządku. Śledzimy historię samotnego wojownika osadzoną w odległych zakątkach galaktyki daleko od rządu Nowej Republiki.

Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków, a Disney przeznaczył na jego produkcję 100 milionów dolarów. Nie znamy oficjalnej daty premiery, ale serial ma zadebiutować na platformie streamingowej Disney Play w 2019 roku.

źródło: Comingsoon.net / zdj. Lucasfilm / Disney