True Detective - trzeci sezon oficjalnie potwierdzony

Stacja HBO oficjalnie ogłosiła decyzję o rozpoczęciu produkcji trzeciego sezonu serialu Detektyw. Wcześniej informowaliśmy Was już o tym, że główną rolę w nowej serii zagra Mahershala Ali.

Pojawiły się pierwsze informacje na temat fabuły trzeciego sezonu. Historia ma skoncentrować się na okrutnej zbrodni dokonanej w samym sercu krainy Ozark. Co ciekawe ten region Stanów Zjednoczonych jest już miejscem akcji serialu Ozark, który możecie oglądać na platformie Netflix.

Mahershala Ali wcieli się w postać detektywa z Północnego Arkansas, który od wielu lat próbuje rozwiązać sprawę zbrodni, a akcja serialu ma rozgrywać się na przestrzeni trzech linii czasowych. W roli scenarzysty powróci twórca serialu Nic Pozzolatto. Za reżyserię większości odcinków odpowiadał będzie Jeremy Saulnier.

Przypominamy, że każdy sezon serialu jest oddzielną i zamkniętą historią z nowymi bohaterami i miejscem akcji. W pierwszym sezonie Detektywa główne role zagrali Matthew McConaughey i Woody Harrelson. W drugiej serii w bohaterów serialu wcielili się między innymi Colin Farrell, Rachel McAdamsTaylor Kitsch i Vince Vaughn.

Data premiery trzeciego sezonu nie jest jeszcze znana.

źródło: HBO / Ew.com