Trylogia Spider-Mana w Polsce na UHD 4K! (aktualizacja)

18 października ukażą się polskie wydania UHD 4K z filmami: Spider-Man, Spider-Man 2 i Spider-Man 3. Dystrybutorem filmów będzie Imperial CinePix.

Aktualizacja: Według informacji, jakie uzyskaliśmy od dystrybutora, premiera wydania UHD 4K z filmami: Spider-Man, Spider-Man 2 i Spider-Man 3 została anulowana. Wydanie na pewno nie trafi do sprzedaży w tym roku.

Na razie nie znamy żadnych szczegółów na temat wydania. Nie wiemy, czy będzie to jedno zbiorcze wydanie, czy każdy film doczeka się osobnych edycji. Bardzo możliwe, że ta informacja zdradziła nam polską datę premiery najnowszego filmu o pajączku, czyli Spider-Man: Homecoming.

mphoto2.php.png

Więcej informacji powinno pojwić się w najbliższych dniach. Przypominamy, że 17 października w USA do sprzedaży trafią limitowane edycje z wszystkimi filmami o Spider-Manie.

W wydaniach znajdą się płyty UHD i Blu-ray z wszystkimi pięcioma filmami począwszy od Spider-Mana z 2002 roku, a skończywszy na filmie The Amazing Spider-Man 2 z 2014 roku. Dodatkowo na płycie Blu-ray umieszczony zostanie film Spider-Man 3 w wersji Editor's Cut. We wszystkich pięciu filmach znajdziemy dźwięk w formacie Dolby Atmos.

91lEY6CLd6L._SL1500_.jpg

Więcej o wydaniach z najnowszym filmem o Spider-Manie znajdziecie tutaj.

Informacje przekazał Mr. Chiquita.

źródło: Sony Pictures / Marvel