Trzeci sezon „Castlevanii” już w tym roku?

Minęło już trochę czasu odkąd na Netfliksie zadebiutował drugi sezon „Castlevanii”. Oryginalne anime platformy zakończyło się tak, że wieści o powstającym kolejnym sezonie nie zaskoczyły chyba nikogo. I podczas gdy szczegóły wciąż pozostają tajemnicą, studio Powerhouse Animation zdecydowało się podzielić z fanami swoimi planami na rok 2020 i dokonało tego w wyjątkowo sugestywny sposób.

Jesteśmy bardzo podekscytowani na 2020 rok” czytamy w tweecie na profilu Powerhouse. Kluczowe jest jednak nie to co w nim napisano, a jak. Liczba „2020” jest ułożona z kilkudziesięciu ikon emoji przedstawiających wampira. 

Co więcej, dziś wieczorem studio zamieściło kolejnego tweeta, tym razem wzbogaconego o zdjęcie przedstawiające stronę dedykowaną „Castlevanii” na Netfliksie. Możemy na niej wyczytać, że nowy sezon oficjalnie nadchodzi.

EBCD1D56-678E-4C1C-8E46-EB3B95EE365A.jpeg

Na ten moment nie wiemy kiedy dokładnie możemy się spodziewać nowego sezonu animacji, ale jeżeli mielibyśmy typować datę premiery na podstawie poprzednich rozdziałów to kolejnej serii spodziewać się możemy nie wcześniej, a w okolicach października. Ale kto wie, być może trzeci sezon „Castlevanii” wyłamie się z tendencji i zadebiutuje nieco szyciej. Trzymamy kciuki. 

 Źródło: Comicbook.com / zdj. Netflix