Trzy billboardy za Ebbing, Missouri - przegląd ofert i specyfikacja

6 czerwca do sklepów trafią wydania 4K UHD, Blu-ray i DVD z filmem Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. Prezentujemy Wam przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Imperial CinePix, który przygotował dla nas trzy wydania z filmem. Na 4K UHD i Blu-ray doczekaliśmy się standardowych wydań w plastikowym opakowaniu, a na DVD wydania w formie bookletu.

Na płycie UHD znajdziemy dźwięk w formacie DTS-HD-MA 5.1 oraz obraz w systemie HDR10. Na płycie Blu-ray również umieszczono oryginalną ściężkę dźwiękową w formacie DTS-HD MA 5.1. W przypadku polskiej wersji językowej na płytach obecne będą napisy oraz lektor w formacie Dolby Digital 5.1.

O filmie

Nagrodzona aktorka Frances McDormand (Fargo) tworzy mocną i przejmującą kreację w nie pozbawionym czarnego humoru dramacie, okrzykniętym zgodnie jednym z najlepszych filmów roku. Zdesperowana matka (McDormand) brutalnie zamordowanej dziewczyny, chcąc sprowokować policję do działania, opłaca wyklejenie trzech lokalnych billboardów kontrowersyjnymi przekazami, wywołując zamieszanie w miasteczku, a przede wszystkim rozpętując zaciekłą wojnę z zapalczywym gliniarzem (Sam Rockwell) i szanowanym szefem miejscowej policji (Woody Harrelson).

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri DVD - booklet

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Sceny niewykorzystane
  • Reportaż o realizacji
  • Six Shooter (Sześciostrzałowiec) - laureat Nagrody Akademii® dla Najlepszego Krótkometrażowego Filmu Aktorskiego, reż. Martin McDonagh
  • Galeria

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Imperial CinePix

Data wydania

06.06.2018

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

115

Liczba nośników

1/2

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD-MA 5.1 angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 lektor i napisy

 źródło: Imperial CinePix / 20th Century Fox