Twój Vincent w Polsce na Blu-ray! Ruszył pre-order

Nominowany do tegorocznych Oscarów Twój Vincent trafi do polskiej dystrybucji na Blu-ray i DVD już 6 kwietnia 2018 roku. Właśnie wystartował pre-order.

O filmie

27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh - wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie.

O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. `Twój Vincent` opowiada właśnie tę historię - odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny?

Dystrybutorem filmu jest Agora. Na płycie znajdziemy polskie i angielskie napisy, angielską ścieżkę dźwiękową i polskiego lektora w formacie Dolby Digital 5.1. Pre-order na wydanie Blu-ray możecie składać już na Gandalf.com.pl. Aktualna cena 51.99 zł.

źródło: Gandalf.com.pl / Agora