„Upiorne opowieści po zmroku” – jeszcze jeden zwiastun horroru

Studio Lionsgate nie ustaje w promowaniu swojego sierpniowego widowiska, którym będzie horror „Upiorne opowieści po zmroku”. Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun pokazujący kilka niepublikowanych jeszcze fragmentów. Zobaczcie sami.

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah – opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Reżyserem filmu jest André Øvredal, a scenariusz na podstawie powieści Alvina Schwartza stworzyli Daniel i Kevin Hagemanowie oraz Guillermo del Toro, który będzie także jednym z producentów filmu.

W głównych rolach wystąpią: Zoe Coletti, Austin Abrams, Gabriel Rush, Michael Garza, Austin Zajur, Dean Norris, Gil Bellows i Lorraine Toussaint. Film „Scary Stories to Tell” wejdzie do kin 9 sierpnia 2019 roku.

źródło: Lionsgate / Kino Świat