Valerian i Miasto Tysiąca Planet - przegląd ofert i specyfikacja

Od dzisiaj w sklepach możecie nabyć wydania Blu-ray i DVD z filmem Valerian i Miasto Tysiąca Planet. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, które przygotowało dla nas dwa wydania z filmem. Valerian i Miasto Tysiąca Planet otrzymał na Blu-ray standardowe wydanie w opakowaniu typu amaray, a na DVD wydanie w formie bookletu.

O filmie

28 wiek. Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi.  Minister Obrony zleca im tajemniczą misję w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – gdzie przez wieki zamieszkały gatunki z całego wszechświata, aby dzielić się wiedzą, inteligencją i kulturami ze sobą nawzajem. W jego sercu przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego świata. W filmie wystąpiły sławy ze świata muzyki i filmu: Rihanna, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen

Valerian i miasto tysiąca planet Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Valerian i miasto tysiąca planet DVD - booklet

Gdzie kupić?

Specyfikacja Blu-ray:

Język

DTS-HD MA 5.1 - polski dubbing i angielski oraz polski lektor - DD 5.1

Napisy

polskie

Czas

137 min

Obraz

16:9 (2.39:1)

Region

2

Dodatki

zwiastuny filmu, making of, galeria zdjęć

źródło: Kino Świat / Lionsgate Films / EuropaCorp / STX Entertainment