Venom na DVD, Blu-ray i 4K UHD - przegląd ofert i specyfikacja

Od dzisiaj w polskich sklepach znajdziecie wydania 4K UHD, Blu-ray i DVD z filmem Venom, w którym główne role zagrali Tom Hardy, Michelle Williams i Riz Ahmed. We wpisie prezentujemy Wam przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu Venom jest Imperial Cine Pix, który przygotował dla fanów cztery wydania. W ofercie dostępne będą standardowe wydania Blu-ray 2D i 4K UHD w plastikowych opakowaniach oraz limitowany steelbook na Blu-ray. Na DVD film doczeka się z kolei wydania w formie bookletu.

Na płycie UHD znajdziemy oryginalny dźwięk w formacie Dolby Atmos oraz obraz w systemie Dolby Vision. W przypadku polskiej wersji językowej w filmie możemy liczyć na polski dubbing w systemie Dolby Digital 5.1 oraz napisy.

O filmie

Historia ewolucji najbardziej tajemniczej, złożonej i niegodziwej postaci z uniwersum Marvela - Venoma! Dziennikarz Eddie Brock (Tom Hardy) latami próbował zdemaskować niecne działania firmy prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed), aż stało się to jego obsesją i zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Załamany po stracie pracy i narzeczonej Brock staje się niespodziewanie nosicielem obcego symbionta, za sprawą którego otrzymuje nadzwyczajne super moce.

Venom Blu-ray - steelbook

Gdzie kupić?

Venom 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Venom Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Venom DVD - booklet

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Rozszerzona scena po napisach końcowych i sceny niewykorzystane
  • Ponad godzina dodatków, a wśród nich: Venom Mode: ciekawostki, Zabójczy obrońca w akcji: Anty-bohater, Wizja Venoma, Projektowanie Venoma, Tajemnice symbionta, i więcej
  • Wideoklip Eminema i zapowiedź filmu Spider-Man Uniwersum

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Imperial CinePix

Data wydania

13.02.2019

Opakowanie

Amaray/Steelbook

Czas trwania [min.]

112

Liczba nośników

1/2

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.40:1

Dźwięk oryginalny

Dolby Atmos angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 (dubbing) i napisy

źródło: zdj. Imperial CinePix / zdj. Sony Pictures