W nowym filmie o Batmanie pojawi się jeszcze dwójka złoczyńców?

Dopiero co pojawił się raport ujawniający czwórkę głównych przeciwników Batmana granego przez Roberta Pattinsona, a teraz koleje przecieki sugerują, że nowy Mroczny Rycerz będzie musiał mierzyć się jeszcze z dwójką kolejnych złoczyńców. Poznajcie szczegóły.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że głównym przeciwnikiem Batmana granego przez Roberta Pattinsona będzie Człowiek Zagadka, a dużą rolę w filmie odegrają także Pingwin, CatwomanFirefly.

Według najnowszych przecieków ze studia do wspomnianej czwórki mają dołączyć jeszcze Dwie-Twarze, którego widzieliśmy już wcześniej w filmach o Batmanie. Ostatnio w trylogii Nolana zagrał go Aaron Eckhart, a przed laty w filmie Batman Forever wcielił się w niego Tommy Lee Jones. Mówi się, że reżyser Matt Reeves szuka do roli popularnego złoczyńcy aktora w wieku 30 - 40 lat o dowolnym pochodzeniu etnicznym.

Plotki sugerują, że drugim z nowych złoczyńców, który będzie sprawiał problemy Batmanowi, będzie Szalony Kapelusznik. W tym przypadku studio szuka nieco starszego aktora w wieku 40-50 lat. Po raz kolejny pochodzenie etniczne kandydata do roli nie ma znaczenia dla twórców.

O tym, że Batman zmierzy się w swoim pierwszym solowym filmie aż z szóstką złoczyńców, mówiło się już od dłuższego czasu. Według nowych doniesień Mroczny Rycerz będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa, w którą uwikłani zostali wszyscy ze wspomnianych przestępców.

Zdjęcia do filmu mają wystartować na przełomie 2019 i 2020 roku, kiedy Matt Reeves dokończy ulepszanie swojego scenariusza, nad którym wciąż jeszcze pracuje. Najnowsze przecieki sugerują, że głównym przeciwnikiem Batmana w nowym filmie będzie Pingwin. W filmie mają pojawić się też Catwoman, Człowiek-zagadka oraz młodsze wersje Komisarza Gordona i Alfreda.

Solowy „The Batman” zawita do kin 25 czerwca 2021 roku. Za jego scenariusz i reżyserię odpowiedzialny będzie Matt Reeves.

źródło: Thegww.com / zdj. DC Comics