Wiedźmin - Płotka i statyści na nowych zdjęciach z planu

Serialowy plan Wiedźmina przeniósł się ostatnio na La Palmę, gdzie ekipa i aktorzy mają pracować do końca marca. W sieci pojawiła się właśnie porcja zdjęć z nowej lokalizacji, która pokazuje grupę statystów oraz sugeruje, że na plan zdjęciowy zawitała popularna Płotka. Zobaczcie sami.

Najnowsza porcja zdjęć przedstawia kolejne plenery oraz pokazuje kilkunastu statystów w stroju z epoki, których zobaczymy w serialu na trzecim planie. Oprócz aktorów na zdjęciach możemy zauważyć także przyczepę służącą do przewozu zwierząt, co może sugerować, że na planie Wiedźmina pojawił się już tresowany koń, który będzie odgrywał rolę popularnej Płotki.

W obsadzie znajdą się Henry Cavill, który wcieli się w postać Geralta z Rivii oraz Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiweni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina i Millie Brady jako Renfri.

Reżyserią odcinków wchodzących w skład pierwszego sezonu zajmą się Alik Sacharow, Alex Garcia Lopez i Charlotte BrändströmAlik Sacharo, który będzie również producentem wykonawczym, wyreżyseruje cztery odcinki, w tym pierwszy. Garcia Lopez i Brändström staną za kamerą dwóch epizodów.

Serial ma zadebiutować na platformie Netflix jeszcze w tym roku.

źródło: Instagram.com / Lapalma.pl / zdj. Netflix