Wielki powrót w Wonder Woman 2 potwierdzony - mamy oficjalne zdjęcie!

Patty Jenkins podzieliła się z nami pierwszym oficjalnym zdjęciem z filmu Wonder Woman 2, które jednoznacznie potwierdziło powrót jednego z głównych bohaterów pierwszego filmu o przygodach Wonder Woman. Zobaczcie sami.

Od początku rozpoczęcia prac na planie Wonder Woman 2, w sieci krążyły plotki sugerujące, że Steve Trevor pojawi się w filmie. Teraz teoria ta została oficjalnie potwierdzona przez samą reżyserkę, która umieściła w sieci zdjęcie, na którym widzimy Steve'a Trevora. Jenkins dodała pod zdjęciem „Welcome to WONDER WOMAN 1984, Steve Trevor!”. Wygląda więc na to, że reżyserka nie tylko zdradziła powrót jednej z kluczowych postaci, ale również podała fanom oficjalny tytuł filmu. Już wcześniej spekulowano, że druga część serii może nosić tytuł „Wonder Woman 1984”.

Jeśli natomiast chodzi o Steve'a Trevora, jak sami możecie zauważyć, postać ma na sobie charakterystyczny dla lat 80. strój, trudno zatem zakładać, że jest tylko wytworem wyobraźni głównej bohaterki. Pozostaje jednak pytanie, jak Trevor przeżył wydarzenia z pierwszej części i dlaczego nadal wygląda tak samo, jak ponad sześćdziesiąt lat temu?

DfkY__7W0AEoTo3.jpg

Do sieci trafiło również pierwsze zdjecie z główną bohaterką filmu

dfkvdjex4aaodzt.jpg

Do tej pory oficjalnie potwierdzono jeszcze, że Kristen Wiig wcieli się w postać o pseudonimie Cheetah — jedną z głównych przeciwniczek Diany. Wiemy też, że w roli reżyserki powróci Patty Jenkins, a w tytułowej roli zobaczymy oczywiście Gal Gadot.

Wonder Woman 2 ma trafić na ekrany kin 1 listopada 2019 roku.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. DC Comics / Warner Bros.