Wygraj książkę „Przeklęta” Thomasa Wheelera i Franka Millera na naszym Instagramie!

Już w najbliższą środę na półki księgarń zawita nowa powieść Thomasa Wheelera, do której ilustracje przygotował sam Frank Miller, autor „300” i „Powrotu Mrocznego Rycerza”. Za oceanem książka zyskała sobie już tytuł bestsellera listy New York Timesa, a nad Wisłą premiera zbiegnie się z debiutem głośnej netflixowej adaptacji. Z tej okazji, wraz z wydawnictwem Znak, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową okazję do zgarnięcia dwóch egzemplarzy. 

Co trzeba zrobić, by wygrać? Konkurs odbywa się w całości na naszym Instagramie i to tam odnajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Łącze do dedykowanego posta poniżej. Mówiąc w skrócie, oczekujemy od Was zaobserwowania naszego profilu oraz podesłania w komentarzu pod postem odpowiedzi na następujące pytanie: która heroina, tj. żeńska bohaterka, ze świata kina, książek, komiksów lub seriali jest Waszą ulubioną? Odpowiedź należy krótko uzasadnić, a następnie oznaczyć w komentarzu dwójkę znajomych.

Konkurs potrwa do przyszłego tygodnia. Ostatnie zgłoszenia przyjmujemy do  6 lipca.  

Współczesna wersja legendy arturiańskiej opowiedziana z perspektywy Nimue, młodej szesnastoletniej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną Panią Jeziora. „Przeklęta”, to również opowieść o dojrzewaniu osadzona w magicznych realiach, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi: niszczenie środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. By dowiedzieć się więcej o samej książce, odwiedźcie tę stronę.

Regulamin konkursu: 

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 6.07.2020 roku udzieli odpowiedzi na zadanie konkursowe, w formie określonej we wpisie na Instagramie.
  2. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy egzemplarzem książki. Nagroda zostanie dostarczona do laureata w ciągu 21 dni od poinformowania laureata o wygranej w konkursie.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody, numer telefonu) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
  6. W związku z obowiązującym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), laureaci akcji o wygranej zostaną powiadomieni wyłącznie drogą elektroniczną w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu.

zdj. Wydawnictwo Znak