Zagubieni w kosmosie - zobaczcie kulisy nowego serialu Netfliksa

Dokładnie za miesiąc na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy sezon serialu Zagubieni w kosmosie. W sieci pojawił się właśnie nowy materiał ukazujący kulisy powstawania produkcji. Zobaczcie sami.

O serialu

Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

W rolach głównych występują Toby Stephens (Piraci, Śmierć nadejdzie jutro) jako John Robinson oraz Molly Parker (House of Cards, Deadwood) jako Maureen Robinson - małżonkowie w separacji, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. W role dzieci Robinsonów wcielają się: Taylor Russell (Wrogie niebo) jako pewna siebie i uparta Judy, Mina Sundwall (Plan Maggie, Tytuł do praw) jako bystra Penny oraz Max Jenkins (Sense8, Betrayal) jako ciekawy świata i wrażliwy Will Robinson - najmłodszy i najbardziej bezbronny członek rodziny, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Premiera już 13 kwietnia na Netflix!

źródło: Netflix