Zombieland 2 nadchodzi. Jest data premiery i obsada

Rhett Reese i Paul Wernick, duet scenarzystów odpowiedzialnych za stworzenie komedii Zombieland potwierdził, że planują stworzenie kontynuacji.

Scenarzyści obiecują, że druga część filmowej serii trafi do kin w październiku 2019 roku, a w obsadzie powrócą gwiazdy pierwszej części.

Wernick powiedział ostatnio:

Nadchodzimy w dziesiątą rocznicę Zombielandu. Zombieland wszedł na ekrany kin w październiku 2009 roku. Nie wiemy, co dostaniesz na dziesiątą rocznicę, ale może to być Zombieland 2 ... Mamy nadzieję, że zaczniemy pace na planie na początku roku, a w październiku film trafi do kin. Z oryginalną obsadą, tak przy okazji.

 

Mamy informacje, których w tej chwili nie możemy zdradzić, ale możemy powiedzieć fanom Zombieland, którzy mieli nadzieję na Zombieland 2, że spełnimy ich życzenie bardzo, bardzo szybko.

Przypomnijmy, że Zombieland opowiada o postapokaliptycznym świecie opanowanym przez Zombie. Pierwsza część zadebiutowała w kinach w 2009 roku i zarobiła 102 miliony dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym 23,6 miliona dolarów. W rolach głównych wystąpili Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone i Abigail Breslin.

źródło: Comingsoon.net / zdj. Colubmia Pictures