Zwiastun filmu Rodziny się nie wybiera - dzisiaj premiera

W sieci pojawił się zwiastun filmu Rodziny się nie wybiera. W filmie zobaczymy Dany'ego Boona, gwiazdę takich hitowych komedii jak Przychodzi facet do lekarza, Jeszcze dalej niż Północ i Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus. Sprawdźcie sami.

Film Rodziny się nie wybiera osiągnął ogromny sukces we Francji, gdzie przez 3 tygodnie był na szczycie tamtejszego Box Office i przyciągnął do kin ponad 5 milionów widzów.

Wszyscy znają go jako pozbawionego własnej rodziny, wychowanego w sierocińcu genialnego projektanta wnętrz ukrywającego pod tajemniczym pseudonimem: Valentin D. Wspólnie ze swoją piękną partnerką Constance, kolejnymi kolekcjami rzucają Paryż i światowy design na kolana. Wszystko zmieni się, jednak kiedy o jego istnieniu przypomni sobie jego mieszkająca w prowizorycznej przyczepie na północy Francji i posługująca się ciężkim do zrozumienia dialektem szalona rodzina. Obchodząca właśnie urodziny matka Valentina D. oraz jego brat wraz z żoną i córką bez zapowiedzi przyjeżdżają do Paryża i rzucają się w objęcia przerażonego projektanta podczas otwarcia wystawy prezentującej najnowszą kolekcję. Na domiar złego, w wyniku wypadku samochodowego traci on pamięć i cofa się do własnych wspomnień z wieku 17 lat – wtedy nie znał jeszcze swojej obecnej partnerki i kochał się w obecnej żonie brata. Zapomina również jak mówi się po francusku w pięknym paryskim akcencie i zaczyna niezrozumiale bełkotać w dziwacznym dialekcie z dalekiej północy kraju. Constance zrobi wszystko, by odzyskać swojego dawnego partnera. Rodzina Valentina zostaje w Paryżu i zrobi wszystko, aby wywrócić jego życie do góry nogami.

Rodziny się nie wybiera możecie od dziś oglądać w polskich kinach. Dystrybutorem filmu w Polsce jest Kino Świat.

źródło: Kino Świat