Zwiastun oraz plakat filmu Slaughterhouse Rulez

Komediowo-horrorowy duet: Simon Pegg i Nick Frost znów zagości na dużym ekranie. Panowie wystąpią razem w filmie zatytułowanym Slaughterhouse Rulez, do którego zwiastun pojawił się właśnie w sieci.

Wspomniany duet mogliśmy oglądać już w takich filmach jak: Shaun of the Dead, Hot Fuzz, The World's End (te trzy tworzą swoją słynną trylogię Three Flavours Cornetto) oraz w komedii sf pt. Paul.

Miejscem akcji Slaughterhouse Rulez jest elitarna szkoła, gdzie dziewczęta, oraz chłopcy są przygotowywani do bycia w przyszłości wpływowymi i władczymi ludźmi. Ten stary i uporządkowany porządek rzeczy zostaje zachwiany przez tajemnicze miejsce, ogromną dziurę w ziemi w pobliskim lesie. Powoduje ona wstrząsy sejsmiczne, zamęt oraz niewyobrażalne przerażenie. Wkrótce to, co ją zamieszkuje obierze sobie uczniów oraz grono pedagogiczne tytułowej placówki za cel, co oznacza, że będą oni musieli stanąć do krwawej walki o przetrwanie.

W obsadzie pojawią się również: Michael Sheen, Asa Butterfield, Finn Cole i Hermione Corfield. Reżyserem filmu Slaughterhouse Rulez jest Crispian Mills, a jego premierę zaplanowano na 31 października w Wielkiej Brytanii. Data premiery w USA nie jest na razie znana.

Oprócz zwiastuna zaprezentowano również plakat, który możecie zobaczyć poniżej.

MV5BMjExMjU1NjUwN15BMl5BanBnXkFtZTgwOTAzOTgwNjM@._V1_.jpg

źródło: Bleedingcool.com /zdj. Stolen Picture