Zwiastun trzeciego sezonu „Castlevanii” już wkrótce?

Minęło kilka tygodni odkąd dowiedzieliśmy się, że trzeci sezon hitowego serialu animowanego Netfliksa „Castlevania” doczeka się w tym roku kolejnego sezonu. Kilka godzin temu scenarzysta animacji, Warren Ellis opublikował na swoim profilu na Twitterze enigmatyczny filmik, który sugeruje, że zwiastun nowego rozdziału może być w drodze. Zobaczcie sami!

Na nagraniu widzimy kartę tytułowa „Castlevanii”, a opisie Ellis wspomina, że właśnie „coś dokańczają”. Niedługo po publikacji, tweet został podany dalej przez reżysera serii Sama Deatsa. Choć możemy tylko spekulować, czy poczynania twórców animacji mają jakieś znacznie, ponad zwykłe teasowanie fanów, nie da się ukryć, że jeżeli tytuł miałby pojawić się na platformie jeszcze w tym roku, to zwiastun powinien zadebiutować w sieci już wkrótce. Rzućcie okiem na samo nagranie poniżej.

75466217-0C2A-45C4-9C83-8E86834E2FE5.jpeg

Na ten moment nie wiemy kiedy dokładnie możemy się spodziewać nowego sezonu animacji, ale jeżeli mielibyśmy typować datę premiery na podstawie poprzednich rozdziałów to kolejnej serii spodziewać się możemy nie wcześniej, a w okolicach października. Ale kto wie, być może trzeci sezon „Castlevanii” wyłamie się z tendencji i zadebiutuje nieco szyciej. Trzymamy kciuki.

źródło: Comicbook.com / zdj. Netflix