Zwierzęta nocy w marcu na Blu-ray

20 marca na DVD i Blu-ray zadebiutuje film Zwierzęta nocy. Na początku marca doczekamy się także wydań z filmem Ouija: Narodziny zła. Dystrybutorem obu tytułów będzie Filmostrada.

Susan (Amy Adams) rozpamiętuje nieudane małżeństwo, kiedy otrzymuje pakiet z maszynopisem powieści swego byłego męża, Edwarda (Jake Gyllenhaal). Powieść jest opatrzona dedykacją dla niej, ale jej treść jest brutalna i gwałtowna. Susan nie potrafi uwolnić się od wspomnień związku, jaki przeżyła z autorem. Jest coraz bardziej przekonana, że książka jest aktem zemsty, opowieścią, która ma ją zmusić do rewizji dokonanych wyborów i rozbudzić w niej uczucie, o którym myślała, że zanikło. ZWIERZĘTA NOCY, w którym grają także Armie Hammer i Michael Shannon, są szokująco intymnym, chwytającym z gardło thrillerem.

Film Zwierzęta nocy otrzyma na Blu-ray wydanie w wersji 2D w standardowym opakowaniu typu amaray. Na DVD doczekamy się natomiast wydania w digi-booku. Na naszym poralu możecie zapoznać się z recenzją muzyki z filmu, którą skomponował Abel Korzeniowski.

Zwierzęta nocy

Zwierzeta-nocy-BR-pack-400x650.png

Specyfikacja wydania Blu-ray

Kraj pochodzenia

Polska

Dystrybucja

Filmostrada

Data wydania

20.03.2017

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

116

Nośnik

Blu-ray Disc

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.40:1

Dźwięk oryginalny

DTS HD Master 5.1 angielski

Polska wersja

napisy i DTS 5.1 (lektor)

Dodatki:

  • Making of

Ouija: Narodziny zła

Ouija-Narodziny-zla-BR-pack-400x650.png

To nigdy nie była tylko gra. Dopuszczając widownię do tajemnic duchowej tablicy, OUIJA: NARODZINY ZŁA powraca w swej opowieści do Los Angeles w 1967 roku. Wdowa i jej dwie córki dodając nowy rekwizyt do swego oszukańczego procederu, nieświadomie zapraszają do domu autentyczne zło. Kiedy młodsza córka zostaje opętana przez bezwzględnego ducha, cała rodzina musi pokonać niewiarygodny strach, by ocalić dziewczynkę, a jej prześladowcę odesłać z powrotem na drugą stronę.

Film Ouija: Narodziny zła doczeka się zarówno na Blu-ray, jak i na DVD standardowych wydań w opakowaniach typu amaray.

Specyfikacja wydania Blu-ray

Kraj pochodzenia

Polska

Dystrybucja

Filmostrada

Data wydania

02.03.2017

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

99

Nośnik

Blu-ray Disc

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.40:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD Master Audio 5.1

Polska wersja

napisy i DTS 5.1 (lektor)

Dodatki:

  • Sceny usunięte (Odtwórz wszystko – Kontakt z Edwardem / Obawy przed przeprowadzką / Coś prawdziwego / Doris zdradza sekret / Nigdy nie jest za późno / Przyszedł pan doktor / Dobra siostra)
  • Ouija: Narodziny zła – The Making of
  • Dom jest tam gdzie horror
  • Dziewczynka schowana za Doris
  • komentarz twórców filmu

źródło: Filmostrada.pl / Universal Studios