20 zł rabatu za pierwsze zakupy w aplikacji Empiku i 10 zł dla stałych klientów

Internetowy sklep Empik.com przygotował z okazji niedzieli handlowej nowe akcje promocyjne. Tym razem z rabatu możecie skorzystać przy zakupach za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Przy zakupach za 100 zł uzyskacie 20 zł lub 10 zł rabatu.

Do 20 zł rabatu przy zakupach za 100 zł na Empiku

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z aplikacji mobilnej Empiku, to na pierwsze zakupy otrzymacie 20 zł rabatu przy kwocie przekraczającej 100 zł. Jeśli natomiast macie za sobą już korzystanie z aplikacji, to możecie uzyskać 10 zł rabatu również przy zakupach za minimum 100 .

Aby skorzystać ze zniżki, należy wpisać odpowiednio kody rabatowe APPWEEK20 lub APPWEEK10, a rabat naliczy się automatycznie. Co jednak istotne, promocja jest skierowana do Uczestników Programu Empik Premium lub Empik Premium Free. Promocje są ważne do 30.04.2023 roku lub do wyczerpania puli 6000 kodów. Promocja dotyczy produktów sprzedawanych i dostarczanych przez Empik i nie obowiązuje na produkty cyfrowe, produkty oznaczone jako przedsprzedaż ani nowości.Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Z kodu można skorzystać jeden raz.

Darmowa dostawasprawdź szczegóły.

zdj. Empik