35 zł rabatu na polskim Amazonie za pierwsze zakupy w aplikacji

Polski oddział sklepu Amazon rusza z kolejną akcją promocyjną. Na chwilę po uruchomieniu stałego rabatu w ramach programu Amazon Super wystartowała promocja upoważniająca do rabatu w wysokości 35 zł na zakupy dokonane przez aplikację mobilną. Poznajcie szczegóły.

Od dzisiaj możecie skorzystać z rabatu w wysokości 35 zł przy zakupach za minimum 100 zł w sklepie Amazon.pl. Promocja obowiązuje na pierwsze zakupy dokonany przez aplikacje mobilną Amazon. Może to być jednocześnie Wasz kolejny zakup w sklepie Amazon.

Aby skorzystać z rabatu, musie użyć kodu: APPKA35. Oferta obowiązuje do 12 kwietnia 2022 roku lub do wyczerpania puli kodów, która wynosi 21 tys. Promocja jest dostępna w aplikacji Amazon na smartfonach iPhone lub tych wyposażonych w system Android. Promocja nie obejmuje aplikacji Amazon na tablety z systemem Android, Windows Phones lub iPad

Przypomnijmy, że polski oddział serwisu Amazon podobnie jak jego zagraniczne odpowiedniki oferuje klientom możliwość zwrotu przedmiotu. Macie na to 30 dni i zwrot następuje na koszt sprzedającego. Polski Amazonie oferuje klientom także usługę Prime pozwalającą między innymi na korzystanie z przyspieszonej dostawy.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Amazon

REKLAMA: Przekierowanie nastąpi za 15 sekund Przejdź na Filmozercy.com
test