50% rabatu na drugi film Marvela. Steelbook „Eternals” i inne wydania w promocji

Z okazji nadchodzącej premiery polskich wydań DVD i Blu-ray z najnowszym superbohaterskim widowiskiem Marvela pod tytułem „Eternals” internetowy sklep Empik uruchomił promocję upoważniającą klientów do rabatu w wysokości 50% na drugie wydanie z filmami Marvela. Co warte podkreślenia, edycje DVD i Blu-ray z filmem „Eternals”, w tym także steelbook, zostały objęte akcją.

Premiera polskich wydań z filmem „Eternals” została zaplanowana na 23 marca. W ofercie obok standardowych edycji w plastikowych opakowaniach znajdzie się też limitowany steelbook na nośniku Blu-ray. W przypadku oryginalnej ścieżki dźwiękowej możemy liczyć na format DTS-HD Master Audio 7.1. Na płytach nie zabraknie polskiej wersji językowej w postaci audio i napisów.

Sprawdź wszystkie wydania w promocji 50% rabatu na drugi film Marvela. Promocja jest ważna do godz. 23:59 dnia 11.04.2022 roku lub do wyczerpania zapasów.

Pamiętajcie, że cały czas możecie skorzystać też z promocji 3 wydania Blu-ray i 4K UHD w cenie 2.

Najkorzystniejsze przeceny znajdziecie na Filmoskopie. Dzięki rozmaitym filtrom możecie wyselekcjonować największe obniżki oraz ograniczyć wyniki wyszukiwania do wydań z polską wersją lub samych steelbooków.

Darmowa dostawasprawdź szczegóły.

zdj. Marvel