Black Friday: Telewizory OLED od LG, Sony i Philipsa w promocji

Z okazji Black Friday polskie elektromarkety Media Markt, Euro i Media Expert przygotowały promocyjne ceny na telewizory OLED takich marek jak LG, Sony i Philips. Listę przecenionych modeli znajdziecie we wpisie poniżej.

Wśród przecenionych modeli znajdziecie między innymi tegoroczne modele LG, czyli 55-calowy model telewizora LG z serii C1 w cenie 4990 zł, 65-calowy model A1 w cenie 5499 zł oraz najmniejszy z dostępnych telewizorów OLED, czyli 48-calowy model C1 w cenie 4399 zł.

Modele LG OLED na 2021 tok to serie Z1, G1, C1, B1, A1. Każdy z telewizorów wyposażony został w ekrany z samoświecącymi diodami zapewniającymi niezwykle ostry i ultrarealistyczny obraz z płynnym, naturalnym odwzorowaniem ruchu. Telewizory wyróżniają się także niezwykle smukłą konstrukcją, co sprawia, że będą doskonale pasowały do wystroju każdego wnętrza. Wszystkie modele serii G1 zostały wyposażone w matrycę wykonaną w nowej technologii OLED evo. To kolejny etap ewolucji OLED. Ekran osiąga większą luminancję, a tym samym umożliwia wyświetlanie jaśniejszego i żywszego obrazu, który zadziwia wyrazistością, detalami i realizmem.

Wybrane promocje na telewizory OLED firm LG, Sony i Philips:

Telewizory dostępne w wybranych sklepach

zdj. LG