Dodatkowy rabat na komiksy w sklepie Egmontu! Marvel, DC i inne wydawnictwa

Mamy świetną informację dla wszystkich czytelników komiksów. W oficjalnym sklepie internetowym wydawnictwa Egmont możecie skorzystać z rabatu w wysokości 30% na sporą część asortymentu. Dodatkowo mamy dla Was kod rabatowy upoważniający do dodatkowej zniżki w wysokości 5%.

Dodatkowy rabat na komiksy w sklepie Egmontu

W sklepie Egmont.pl znajdziecie komiksy objęte rabatem w wysokości 30%. Jeśli jednak planujecie zakupy tytułów dostępnych w ofercie, to przygotowaliśmy kod rabatowy, obniżający promocyjne ceny o dodatkowe 5%. Rabat w wysokości 30% obowiązuje do 22 października, ale z dodatkowego rabatu będzie można skorzystać tylko w dniach 18-20 października. Podobnie jak sama promocja, kod nie obowiązuje na zapowiedzi oraz dodruki.

Kod rabatowy: 5forum.

Na promocję załapały się już między innymi komiksy z pierwszej części październikowych zapowiedzi takie jak chociażby „Blade Runner. Początki” osadzony w kultowym uniwersum stworzonym przez Ridleya Scotta, a także jedenasty tom serii „Thorgal – Młodzieńcze Lata” oraz drugi i jednocześnie ostatni tom serii „Noir burlesque” stworzonej przez słynnego Enrica Mariniego.

Sprawdź wszystkie komiksy objęte promocją.

Darmowa dostawa – przy zamówieniach od 300 zł.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Egmont