Gra o Tron - siódmy sezon z polską wersją za €28!

Na włoskim Amazonie w promocyjnej cenie wydanie Blu-ray z siódmym sezonem serialu Gra o Tron. Aktualna cena €28.49. Na płytach znajduje się polska wersja językowa w postaci lektora i napisów.

Wydanie bierze udział w promocji, w której przy zakupach produktów za €30 otrzymacie kupon rabatowy w wysokości €10 na kolejne zakupy.

Przypomnijmy, że polską wersję w postaci lektora i napisów znajdziemy również we włoskim wydaniu Blu-ray z szóstym sezonem.

Gra o Tron sezon 7 Blu-ray - digi-pack

715H7ahoD7L._SL1500_.jpg

Siódmy sezon Gry o Tron dostępny jest również w polskiej dystrybucji. Na Blu-ray doczekał się standardowego wydania w plastikowym opakowaniu, edycji w digi-packu, która dostępna jest w marketach MediaMarkt i Saturn oraz steelbooka. Na DVD również mamy do czynienia ze standardowym opakowaniem i edycją w digi-packu. Dodatkowo przy okazji premiery nowej serii do sprzedaży trafiły zbiorcze boxy z wszystkimi siedmioma sezonami. W ofercie dostępne jest wydanie DVD i Blu-ray. Więcej informacji o polskich wydaniach znajdziecie w naszym wpisie Gra o Tron sezon siódmy - przegląd ofert i specyfikacja.

Sprawdź koszty przesyłki z Amazon.it.

źródło: Amazon.it / HBO