„Kosmiczny mecz” na 4K UHD z polską wersją językową. Będzie steelbook od Titans of Cult

Na 5 lipca zapowiedziano premierę brytyjskich wydań 4K UHD z filmem Kosmiczny mecz z 1996 roku, w którym główne role zagrali Michael Jordan i Bill Murray. Popularna produkcja nawiązująca do kultowych kreskówek z serii Zwariowane melodie doczeka się między innymi limitowanego steelbooka z serii Titans of Cult. Właśnie wystartował preorder.

Amerykański oddział studia Warner Bros. potwierdził, że premiery wydań 4K UHD z filmem Kosmiczny mecz” należy spodziewać się w Stanach Zjednoczonych 6 lipca, czyli dzień po premierze w Wielkiej Brytanii. Na płycie obecny będzie obraz w rozdzielczości 4K z systemem HDR10. Informacje na temat ścieżki dźwiękowej nie zostały jak na razie ujawnione.

Co istotne dla polskiego widza, ujawniona przez sklep Zavvi specyfikacja brytyjskiego wydania potwierdza, że na płycie 4K Ultra HD znajdziemy polską wersję językową w postaci napisów. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy zakładać, że doczekamy się także polskiego wydania 4K UHD z filmem Kosmiczny mecz.

Space Jam - Titans of Cult Limited Edition 4K Ultra HD Steelbook

„Kosmiczny mecz” steelbook 4K UHD

Aktualna cena £34,99.

Mateirały dodatkowe:

  • Audio Commentary from director Joe Pytka, Bugs Bunny (voiced by Billy West) and Daffy Duck (voiced by Dee Bradley Baker)
  • Featurette: "Jammin" with Bugs Bunny and Michael Jordan
  • Music videos including Seal's "Fly Like an Eagle" and Monstars' anthem "Hit 'Em High"

zdj. Warner Bros.