Promocje na Światowy Dzień Książki. 50% rabatu na drugi komiks i 10 zł rabatu przy 100 zł

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki specjalne promocje dla czytelników książek i komiksów przygotowały już sklepy Empik i Swiatksiazki. W pierwszym z nich możecie skorzystać z promocji 3 tytuły w cenie 2 oraz rabatu 10 zł za wydane 100 zł, a w drugim znajdziecie szereg innych akcji.

Promocje na Światowy Dzień Książki w Empiku

W stacjonarnych księgarniach Empik w dniach (21-22 kwietnia) będzie można skorzystać z promocji 3 tytuły w cenie 2. Promocja obejmuje dziesiątki tysięcy książek – w tym nowości czy bestsellery, więc można do woli przebierać i wybierać. W sklepie internetowym Empiku pojawiła się natomiast promocja 10 zł za wydane 100 zł. Rabat obejmuje produkty tylko z wysyłką 24h i działa do dnia 23.04.2023 do godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy tylko produktów sprzedawanych i dostarczanych przez Empik.

Promocje na Światowy Dzień Książki w Świecieksiążki

Na pozostałe książki, w tym także na komiksy w sklepie możecie skorzystać z promocji Druga książka/komiks 50% taniej. Promocja trwa do 24 kwietnia lub do wyczerpania stanów magazynowych. Przy zakupie 2, 4, 6 itd. produktów objętych promocją, drugi tańszy (według ceny sugerowanej) kupujesz 50% taniej. W polu ZNIŻKA koszyk sklepowy naliczy wartość rabatu przysługującą z niniejszej promocji.

zdj.