SkyShowtime w promocji nawet na cały rok! Ostatni moment na skorzystanie!

Jeszcze tylko przez dwa najbliższe dni możecie skorzystać z akcji promocyjnej na dostęp do platformy SkyShowtime. Jak zapewnić sobie oglądanie filmów i seriali dostępnych w serwisie w niższej cenie nawet przez 12 miesięcy? Poznajcie szczegóły.

Jak działa oferta promocyjna SkyShowtime? Oto szczegóły

Jeszcze tylko przez dwa dni możecie zapewnić sobie oglądanie serwisu SkyShowtime w obniżonej cenie 14,99 zł! Jeśli skorzystacie z aktualnej promocji, to otrzymacie gwarancję utrzymania tej ceny na całe 12 miesięcy. Co jednak istotne, nie musicie wcale opłacać z góry rocznego abonamentu. Co miesiąc z Waszego konta będzie pobierana opłata w wysokości 14,99 zł.

Promocję znajdziecie na dedykowanej stronie w serwisie SkyShowtime. Z obniżki możecie skorzystać tylko do 30 września 2023 do godziny 23:59!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na stronę SkyShowtime i zarejestrować się jako nowy użytkownik. Następnie wybierz opcję płatności miesięcznej i to wszystko. Teraz możesz cieszyć się dostępem do tysięcy godzin filmów i seriali za 14,99 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie cena abonamentu wzrośnie do standardowej stawki 24,99 zł miesięcznie (lub innej jeśli standardowe ceny ulegną w międzyczasie zmianie), chyba że zrezygnujesz wcześniej. Możesz anulować subskrypcję w każdym momencie bez żadnych kar ani dodatkowych opłat. Po anulowaniu subskrypcji nadal będziesz mógł oglądać treści SkyShowtime do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego. 

imgsst_native_images_640x360_pl-1692702753655.jpg

zdj. SkyShowtime