Smartfony z serii Galaxy S23 ze zwrotem do 700 zł. Samsung uruchomił nową promocję. Jak skorzystać?

Planowaliście zakup smartfona z tegorocznej serii Galaxy? Nadarzyła się dobra okazja do zrealizowana planów. Samsung uruchomił właśnie nową promocję, dzięki której przy zakupie jednego z wybranych modeli z najnowszej serii Galaxy S23 otrzymacie zwrot w wysokości nawet 700 zł. Poznajcie szczegóły akcji promocyjnej.

Do 700 zł przy zakupie telefonu Galaxy S23. Jak skorzystać?

Od 8 maja do 18 czerwca decydując się na zakup modelu Galaxy S23 Ultra możecie uzyskać zwrot do 700 zł, przy zakupie Galaxy S23+ będzie to kwota 500 zł, a przy zakupie podstawowego modeli Galaxy S23 otrzymacie 400 zł zwrotu. To pierwsza tego rodzaju promocja, w której Samsung umożliwił zwrot środków przy użyciu przedpłaconej wirtualnej karty Visa, którą można dodać do Portfela Google na smartfonach Galaxy.

Po raz pierwszy w promocji typu cashback zwrot przewidziany za zakup urządzeń Galaxy przekazywany jest na wirtualną kartę, którą po dodaniu do Portfela Google można dokonywać płatności zbliżeniowych w sklepach stacjonarnych posiadających terminale z czytnikiem NFC – a więc w przypadku każdego terminala płatniczego w Polsce.

Z promocji możecie skorzystać przy zakupie smartfonów w największych internetowych sklepach takich jak chociażby RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt oraz Empik.

Aby skorzystać z promocji Samsung Zwrot na Kartę:

  • Kup smartfon Galaxy S23, Galaxy S23+ lub Galaxy S23 Ultra w terminie od 08 maja do 18 czerwca u jednego z partnerów handlowych.
  • Aktywuj urządzenie i zaloguj się w aplikacji Samsung Members w terminie do 25 czerwca.
  • Po upływie 14 dni otwórz aplikację ponownie i odbierz unikalny kod wybierając Samsung Zwrot na Kartę w terminie do 9 lipca.
  • Pobierz aplikację Samsung Zwrot na Kartę i wprowadź do niej swój kod, a środki zostaną przekazane, w ciągu 1 dnia od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, na wirtualną kartę Visa.
  • Wystarczy dodać kartę do portfela Google, by móc dokonywać bezpiecznych mobilnych płatności z wykorzystaniem środków dostępnych na karcie.

Regulamin promocji i listę wszystkich sklepów objętych akcją znajdziecie na stronie Samsunga.

 

zdj. Samsung