Tegoroczne telewizory LG OLED trafiły do oferty Media Markt

Do oferty sklepu Media Markt trafiły tegoroczne modele telewizorów LG OLED. Zamawiać możecie już 55 i 65-calowe modele z serii G1, B1, A1 oraz 48-calowe modele z serii C1.

Modele LG OLED na 2021 tok to serie Z1, G1, C1, B1, A1. Każdy z telewizorów wyposażony został w ekrany z samoświecącymi diodami zapewniającymi niezwykle ostry i ultrarealistyczny obraz z płynnym, naturalnym odwzorowaniem ruchu. Telewizory wyróżniają się także niezwykle smukłą konstrukcją, co sprawia, że będą doskonale pasowały do wystroju każdego wnętrza. Wszystkie modele serii G1 zostały wyposażone w matrycę wykonaną w nowej technologii OLED evo. To kolejny etap ewolucji OLED. Ekran osiąga większą luminancję, a tym samym umożliwia wyświetlanie jaśniejszego i żywszego obrazu, który zadziwia wyrazistością, detalami i realizmem.

Największy wybór pod względem rozmiarów tegorocznych modeli zaoferuje seria C1 ciesząca się największą popularnością wśród klientów. W ramach serii dostępny będzie między innymi 48-calowy model oraz ogromny – 83-calowy ekran. Modele z serii A1 i B1 będą należały natomiast do najtańszych.

zdj. LG