Wraca 35 zł rabatu na polskim Amazonie za pierwsze zakupy w aplikacji

Polski oddział sklepu Amazon uruchomił nową edycję akcji promocyjnej upoważniającej klientów do rabatu w wysokości 35 zł na pierwsze zakupy dokonane przez aplikację mobilną.

Możecie skorzystać z rabatu w wysokości 35 zł przy zakupach za minimum 100 zł w sklepie Amazon.pl. Tak jak w przypadku poprzednich akcji tego typu, rabat obowiązuje tylko na pierwsze zakupy dokonany przez aplikacje mobilną Amazon. Oczywiście może to być Wasz kolejny zakup w sklepie Amazon.

Aby skorzystać z rabatu, musie użyć kodu: APPKA35. Oferta obowiązuje do 12 grudnia 2022 roku. Promocja działa w aplikacjach Amazon na smartfonach iPhone lub tych działających na systemie Android. Promocja nie obejmuje aplikacji Amazon na tablety z systemem Android, Windows Phones lub iPad

Przypomnijmy, że polski oddział serwisu Amazon podobnie jak jego zagraniczne odpowiedniki oferuje klientom możliwość zwrotu przedmiotu. Macie na to 30 dni i zwrot następuje na koszt sprzedającego. Polski Amazonie oferuje klientom także usługę Prime pozwalającą między innymi na korzystanie z przyspieszonej dostawy.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Amazon