2 miesiące oglądania Apple TV+ ZA DARMO. Dla nowych i POWRACAJĄCYCH widzów

Platforma Apple TV+ ponownie zdecydowała się na udostępnienie swojej oferty za darmo. Aby zachęcić widzów do zapoznania się z rosnącą ciągle ofertą serwisu, firma kolejny raz proponując użytkownikom darmowy dostęp aż dwa miesiące. Tym razem okazją do powtórzenia promocyjnej akcji stała się premiera dokumentalnego serialu „Stephen Curry: na straconej pozycji”.

Jak otrzymać Apple TV+ za darmo na 2 miesiące?

W celu otrzymania darmowego dostępu do serwisu Apple TV+ musicie wejść na stronę platformy, a następnie kliknąć łącze z banerem Accept Now* i zalogować się lub zarejestrować na swoje konto w Apple. Co warto podkreślić, z promocji upoważniającej do darmowego oglądania Apple TV+ przez 2 miesiące mogą skorzystać zarówno nowi klienci Apple TV+, którzy do tej pory nie byli klientami serwisu, jak i ci, którzy już korzystali z abonamentu. Nie stoi też na przeszkodzie to, że korzystaliście wcześniej z tego typu akcji promocyjnych.

Sprawdź też: Nową Hermionę zagra czarnoskóra aktorka? Serialowy „Harry Potter” ma postawić na zróżnicowaną obsadę.

Jeśli aktualnie macie jeszcze aktywną subskrypcję Apple TV+ to nic straconego, bo z promocji będzie można skorzystać jeszcze przez ponad miesiąc, do 24 sierpnia.

zdj. Apple TV+