Ostateczny zwiastun filmu Robin Hood: Początek

21 listopada na ekranach kin zadebiutuje kolejna wersja filmowych przygód banity z Sherwood nosząca tytuł Robin Hood: Początek. W roli tytułowej zobaczymy aktora Tarona Egertona (cykl filmów z serii Kingsman). Z okazji zbliżającej się premiery zaprezentowano dzisiaj ostateczny zwiastun produkcji. Możecie go zobaczyć poniżej. 

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

W pozostałych rolach wystąpią: Jamie Foxx, Jamie Dornan, Ben Mendelsohn i Eve HewsonRobin Hood: Początek  w reżyserii Otto Bathurstwa, ze scenariuszem Davida Jamesa Kelly'ego zadebiutuje w polskich kinach 29 listopada.

źródło: Comicbookmovie.com /zdj.