logo-big.png

Jesteśmy zapalonymi miłośnikami filmów we wszelakiej postaci i właśnie dla takich ludzi stworzyliśmy ten portal. Jeśli lubisz wybrać się do kina, obejrzeć dobry film na DVD, Blu-ray lub on-line, to dobrze trafiłeś. Na Filmożercach znajdziesz promocje, przeceny i kody promocyjne z całego świata. Dzięki nam już nigdy nie przegapisz żadnej okazji!

Filmozercy.com, to również miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze recenzje filmów, seriali, komiksów oraz wydań Blu-ray. Naszym głównym zadaniem jest szerzenie legalnych źródeł rozrywki takich jak oryginalne wydania Blu-ray, DVD oraz oficjalne serwisy VOD. Poprzez codzienne informowanie o promocjach pomagamy naszym czytelnikom w znalezieniu najkorzystniejszych ofert na wybrane filmy oraz komiksy. Dzięki Filmożercom możesz w legalny i tani sposób powiększać swoją domową kolekcję.

To nie wszystko! Specjalnie dla Was uruchomiliśmy zaawansowaną porównywarkę cen filmów Blu-ray pod nazwą Filmoskop. Jest to narzędzie, które pozwoli Wam dotrzeć do każdej promocji oraz stworzyć spis własnej kolekcji filmów na DVD i Blu-ray. Więcej o Filmoskopie znajdziecie w krótkim przewodniku, który pomoże Wam w pełni wykorzystać jego potencjał.

Pamiętajcie, że Filmożercy to portal tworzony również przez Was. Jeśli znalazłeś jakąś promocję, kod zniżkowy, powiadom nas przez odpowiedni formularz znajdujący się w górnym menu. Po sprawdzeniu źródła informacja o przesłanej promocji trafi na nasz portal, ze szczególnymi podziękowaniami dla najszybszego Filmożercy. Nie trać czasu, okazje czekają!

Aktualny skład redakcji portalu:

Stali współpracownicy

Kontakt w sprawie reklamy, współpracy, rekrutacji: redakcja@filmozercy.com

Depositphotos-Logo-Dark.png