logo-big.png

Jesteśmy zapalonymi miłośnikami filmów we wszelakiej postaci i właśnie dla takich ludzi stworzyliśmy ten portal. Jeśli lubisz wybrać się do kina, obejrzeć dobry film na DVD, Blu-ray lub on-line, to dobrze trafiłeś. Na Filmożercach znajdziesz newsy, recenzje i inne treści poświęcone wszystkiemu co związane z kinem i serialami.

Filmozercy.com, to miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze recenzje filmów, seriali, komiksów oraz wydań Blu-ray. Naszym głównym zadaniem jest szerzenie legalnych źródeł rozrywki takich jak oryginalne wydania Blu-ray, DVD oraz oficjalne serwisy streamingowe: Netflix, HBO Max, Disney+, Apple TV+, Prime Video, SkyShowtime. Poprzez codzienne informowanie o nowościach w streamingu pomagamy naszym czytelnikom w znalezieniu ciekawych filmów i seriali. Dzięki Filmożercom możesz w legalny sposób oglądać zarówno premierowe produkcje, jak i te klasyczne.

To nie wszystko! Specjalnie dla Was uruchomiliśmy zaawansowaną porównywarkę cen filmów Blu-ray pod nazwą Filmoskop. Jest to narzędzie, które pozwoli Wam dotrzeć do każdej promocji oraz stworzyć spis własnej kolekcji filmów na DVD i Blu-ray. Więcej o Filmoskopie znajdziecie w krótkim przewodniku, który pomoże Wam w pełni wykorzystać jego potencjał.

Adres siedziby redakcji:

ul. Jastrzębia 7
33-300 Nowy Sącz
tel. 886790277

Aktualny skład redakcji portalu:

Stali współpracownicy

Kontakt w sprawie reklamy, współpracy, rekrutacji: redakcja@filmozercy.com