Art.1 Treści zakazane
 

Na portalu Filmozercy.com zakazuje się umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które naruszają dobro innych osób, a zwłaszcza:


1. Treści uznanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe, oszczercze wobec innych.
2. Treści dyskryminujących: grupy wyznaniowe, etniczne, mniejszości seksualne, rasowe i tym podobne.
3. Treści faszystowskich, komunistycznych, propagujących przemoc, uznawanych powszechnie za drastyczne i niedozwolone.
4. Treści pornograficznych.
5. Treści namawiających, pochwalających zażywanie wszelkiego rodzaju środków odurzających.
6. Treści zawierających odnośniki do nielegalnych plików (np. muzyki, filmów, oprogramowania).
7. Zabrania się umieszczania reklam, ogłoszeń, linków referencyjnych (przynoszących jakiekolwiek zyski osobom niezwiązanym z administracją portalu).
W sprawie reklam proszę  kontaktować się z właścicielami portalu Filmozercy.com.

Art.2 Użytkownicy
 

1. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto na portalu. Wyjątkiem jest uzyskanie zgody od administracji.
2. Każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznać się i zastosować do regulaminu.

Zasady obowiązujące na forum.
 

1. Każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznać się i zastosować do zasad  obowiązujących w danym dziale, które opisane są  w ogłoszeniach i przyklejonych tematach.
2. Przed założeniem tematu na forum należy skorzystać z  wyszukiwarki oraz zapoznać się z tematami podwieszonymi w celu upewnienia się, że na forum nie znajduje się odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
3. Nie należy zakładać tych samych tematów w różnych Działach ani duplikować tematów krótko wcześniej założonych zarówno przez siebie, jak i przez innych.
4. Każdy temat proszę umieszczać w odpowiednim dziale.
5. Tytuł tematu powinien być krótki, zwięzły i opisywać poruszany problem.
6. Udzielając odpowiedzi, nie odbiegaj od tematu danego wątku.
7. Wystrzegaj się pisania postów niewnoszących nic nowego do tematu.
8. Wszelkie sprawy prywatne, osobiste uwagi kieruj do danego użytkownika przez wiadomość prywatną lub email.
9. Zakazuje się publikowania wszelkiej prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron.
10. Na Forum obowiązuje pisownia w języku polskim. Użytkownik ma obowiązek zadbania o poprawność gramatyczną i ortograficzną (polska pisownia, znaki interpunkcyjne) swoich postów, tematów czy innych treści, które publikuje.

Art.3 Administracja


1. Administracja ma prawo zmienić regulamin.
2. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności i nie identyfikuje się z treściami publikowanymi na portalu przez użytkowników.
3. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ogłoszenia komercyjne publikowane przez użytkowników, wszelkie potencjalne spory należy rozstrzygać na drodze prawnej pomiędzy stronami transakcji.
4. Administracja nadzoruje działanie serwisu i przyjmuje wszelkie uwagi na ten temat, na forum w dziale --> Pozostałe --> O stronie i forum.
5. Administracja ma prawo usunąć daną osobę z serwisu bez podania przyczyny.
6. Adres e-mail każdego użytkownika podany przy rejestracji może być wykorzystany przez administracje w celu informowania o funkcjonowaniu serwisu oraz rozpowszechniania treści komercyjnych związanych z portalem Filmozercy.com lub jej oficjalnymi partnerami.

Postanowienia ogólne


Wszelkie treści, dane, znaki towarowe, loga oraz nazwy użyte na stronach portalu Filmozercy.com, należą do ich prawowitych właścicieli i użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.
Specyfikacje, okładki oraz ceny wydań przedstawione na portalu mogą różnić się od ich odpowiedników w poszczególnych sklepach. Ostatecznie należy wzorować się na danych umieszczonych w sklepach.

Prawa własności intelektualnej do wszelakich treści dostępnych w serwisie oraz prawa autorskie elementów graficznych, słownych, słowno-graficznych, kodu źródłowego, bazy danych i rozwiązań nawigacyjnych, prezentowanych w ramach serwisu podlegają ochronie prawnej i należą do właścicieli portalu lub podmiotów współpracujących z administratorami.