Wszystkie wpisy

„Bez zahamowań. Gray Man” – trzecia część bestsellerowego cyklu książek już w sprzedaży

  • Tadeusz Skarbek
  • 0

W lutym do sprzedaży trafiła powieść „Bez zahamowań. Gray Man" od Wydawnictwa Poradnia K. W ekranizacji Netflixa z 2022 roku, bazującej na pierwszym tomie cyklu („Gray Man"), tytułową postać zagrał Ryan Gosling. We wpisie znajdziecie informacje o trzeciej odsłonie popularnej serii szpiegowskiej, której autorem jest Mark Greaney oraz przegląd ofert z księgarni internetowych.

Czytaj więcej

„Bielmo. Niezwykły przypadek Edgara Allana Poe” – literacki pierwowzór filmu z Christianem Bale'em już w sprzedaży. Konkurs!

  • Tadeusz Skarbek
  • 0

W styczniu do sprzedaży trafiła książka „Bielmo. Niezwykły przypadek Edgara Allana Poe" od wydawnictwa Zysk i S-ka. Portal Filmozercy.com objął nad nią patronat medialny. Na podstawie powieści Louisa Bayarda powstał film w reżyserii Scotta Coopera z Christianem Bale'em w roli głównej (na platformie Netflix od 6 stycznia 2023 roku). We wpisie znajdziecie przegląd ofert z księgarni internetowych oraz informacje o konkursie, w którym możecie wygrać polskie wydanie bestsellera z 2003 roku.

Czytaj więcej
Filmy

NOSTALGICZNA NIEDZIELA #133: „Prawdziwe kłamstwa” (1994)

  • Tadeusz Skarbek
  • 0

W Nostalgicznej Niedzieli przybliżamy Wam  produkcje kinowe i telewizyjne z ubiegłych dekad. W oczekiwaniu na zbliżającą się premierę sequela „Avatara” („Avatar: Istota wody”) omawiamy jeden z dwóch  filmów w dorobku Jamesa Camerona, w którym nie uświadczycie elementów science fiction. Oto widowiskowe, wypełnione po brzegi akcją „Prawdziwe kłamstwa”.

Czytaj więcej
Seriale

„The Office. Opowieść o kultowym serialu” – książka objęta patronatem medialnym Filmożerców już w sprzedaży. Konkurs!

  • Tadeusz Skarbek
  • 0

W listopadzie ukazała się książka „The Office. Opowieść o kultowym serialu" od wydawnictwa Zysk i S-ka. Portal Filmozercy.com objął nad nią patronat medialny. Zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami o bestsellerze autorstwa Andy'ego Greene'a oraz do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać jego egzemplarz.

Czytaj więcej
Seriale

„Peaky Blinders. Pokłosie” – książka objęta patronatem medialnym Filmożerców już w sprzedaży. Konkurs!

  • Tadeusz Skarbek
  • 0

W październiku ukazała się książka „Peaky Blinders. Pokłosie" od wydawnictwa Zysk i S-ka. Portal Filmozercy.com objął nad nią patronat medialny. Na polskim rynku dostępne są także dwie poprzednie części przybliżające historię brytyjskich gangów, będących inspiracją dla popularnego serialu („Peaky Blinders. Prawdziwa historia słynnych gangów Birminghamu", „Peaky Blinders. Spuścizna"). Zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami o kolejnym bestsellerze Carla Chinna oraz do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać jego egzemplarz.

Czytaj więcej