„1Up” – Ruby Rose w zwiastunie gamingowej komedii o seksizmie w e-sporcie. Kiedy premiera na Prime Video?

W sieci wylądowała zapowiedź filmu pt. „1Up”, czyli gamingowej komedii Amazona, które opowie stworzeniu żeńskiej drużyny e-sportowej. W jednej z głównych ról występuje Ruby Rose, gwiazda takich tytułów jak „Orange is the New Black”, „John Wick 2” czy „Batwoman”. Rzućcie okiem jak prezentuje się zwiastun.

Komedia opowiada o Vivian „V” Lee, zawodniczce, której imponujące umiejętności zapewniły jej stypendium uniwersyteckie i miejsce w Betach, zdominowanej przez mężczyzn drużynie Uniwersytetu Barretta. Kiedy kapitan Betów twierdzi, że „V” nigdy nie znajdzie się w podstawowej drużynie, zaczyna się wyzwanie. Wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Sloane i pod opieką trenerki Parker, „V” tworzy zaciekłą drużynę dziewcząt, która ma jeden wspólny cel: awansować na zawody krajowe... i pokonać Betas!

Sprawdź też: Adaptacja popularnego komiksu zmierza na Prime Video. Nowe spojrzenie na bohaterki serialu „Paper Girls”

Główną gwiazdą produkcji jest Paris Berelc („Alexa & Katie”). W pozostałych rolach na ekranie zobaczymy Taylora Zakhara Pereza (The Kissing Booth) oraz Hari Nef (Assassination Nation). Ruby Rose zastąpiła w swej roli wcześniej obsadzonego Elliota Page'a

1Up” pojawi się w ofercie platformy streamingowej Prime Video dokładnie 15 lipca.

Źródło i zdj. Prime Video