2 premiery OD DZIŚ w Netfliksie. Wśród nich jeden z NAJLEPSZYCH FILMÓW ostatnich lat!

Ofertę Netfliksa wzbogaciły dziś dwie premiery. Do biblioteki streamingowego giganta trafiły dwa filmy debiutujące w przeciągu trzech ostatnich lat. Pierwszym z nich jest oscarowy debiut reżyserki Emerald Fennell, czyli utrzymany w duchu revenge-story dramat pt. „Obiecująca. Młoda. Kobieta.” Drugim jest przemilczany thriller „Kryzys” z gwiazdorską obsadą, którego akcja rozgrywa się na tle epidemii opioidów

„Obiecująca. Młoda. Kobieta.”

Carey Mulligan w filmie Obiecująca Młoda Kobieta za Focus Features.jpg

  • Ocena krytyków 90% pozytywnych recenzji
  • Ocena widzów: 87% pozytywnych głosów i 7,5/10

Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.

„Kryzys” 

Obsada filmu Kryzys za Quiver.jpg

  • Ocena krytyków 66% pozytywnych recenzji
  • Ocena widzów: 61% pozytywnych głosów i 6,2/10

Handlarz narkotyków organizuje operację przemytu fentanylu, w której udział biorą różne kartele. Architektka wychodząca z uzależnienia od oksykodonu odkrywa prawdę o zniknięciu syna. Profesor musi się zmierzyć z niespodziewanymi doniesieniami na temat swojego pracodawcy- firmy farmaceutycznej, która wypuszcza na rynek nowy, rzekomo niepowodujący uzależnienia środek przeciwbólowy. Historie tych bohaterów, zderzone z epidemią uzależnień od opioidów, splatają się w thrillerze, którego gwiazdami są m.in. Gary Oldman, Armie Hammer, Evangeline Lilly czy Michelle Rodriguez.

Zdj. Netflix / Focus Features / Quiver Distribution